Stříbrná souprava VLNKY bílý OPÁL

Unikátní produkt Stříbrná souprava VLNKY bílý od dodavatele kvalitních produktů Bealio lze sehnat zde teď za zcela nejnižší cenu. Nabídky již od 2 490 Kč.
Stříbrná souprava VLNKY bílý OPÁL
Značka: Bealio
2 490 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Nádherná souprava pro dívky a ženy. Něžné vlnky dodají vašemu vzhledu jedinečný půvab.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Visací patentové náušnice vytvářejí krásný vzhled a navíc vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání.

K našim soupravám vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Šířka 11 mm. Výška přívěsku 30 mm. Výška náušnice 37 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Vlnky. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Patent visací. Typ přívěsku Bez řetízku.