Stříbrná souprava SRDCE OPÁL bílý

Oblíbený a kvalitní produkt Stříbrná souprava SRDCE OPÁL od značky s dlouholetou historií Bealio pohodlně seženete v naší internetové nabídce za mimořádně nízkou cenu. K sehnání zrovna v akci za 1 125 Kč.
Stříbrná souprava SRDCE OPÁL bílý
Značka: Bealio
1 125 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Elegantní stříbrná souprava – náušnice a přívěsek pro dívky a ženy. Budou vám slušet, budete zářit. Hlavní zirkon je perfektně vybroušený a díky tomu se neustále třpytí.

Srdce – je hlavním symbolem lásky. Lásky mezi lidmi, k přírodě a celému světu. LÁSKA je to nejcennější, co v životě máme. Značí též lidskost, odvahu, sebeobětování či bojovnost. Nejrozšířenější varianta rudého srdce vychází z křesťanství a úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu – to je symbolem Boží lásky k člověku.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Patentové náušnice vytvářejí krásný vzhled a navíc vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání.

K našim soupravám vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška 15 mm. Šířka 8,8 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Srdce. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Patent pevný. Typ přívěsku Bez řetízku. .