brilianty-sperky.cz

Stříbrná souprava SLZA bílý OPÁL

Tento designový kus Stříbrná souprava SLZA bílý od dodavatele kvalitních produktů Bealio je k dostání právě zde ve výhodné akci! Zrovna teď v akci za 1 127 Kč.
Stříbrná souprava SLZA bílý OPÁL
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
1 127
Popis produktu

Jemná souprava – náušnice a přívěsek pro dívky a ženy. Podmanivá souprava pro každodenní radost i výjimečné chvíle. Buďte okouzlující a šarmantní.

Opál – název pochází ze staroindického upala, což znamená drahý kámen. Byl básníky opěvován a všeobecně označován za skutečný drahokam. V našich špercích naleznete syntetický drahý opál, který vyniká čistotou, barevností a zářivostí.

Patentové náušnice vytvářejí krásný vzhled a navíc vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání.

K našim soupravám vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka náušnice 9 mm. Výška náušnice 19 mm. Šířka přívěsku 10 mm. Výška přívěsku 22 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Opál. Motiv Slza. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Patent pevný. Typ přívěsku Bez řetízku