Stříbrná souprava KULATÁ bílá

Kvalitní a levný produkt Stříbrná souprava KULATÁ bílá značky Bealio snadno můžete najít již dnes za báječnou cenu. Aktuálně za 1 188 Kč.
Stříbrná souprava KULATÁ bílá
Značka: Bealio
1 188 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Fantastická elegantní souprava – náušnice a přívěsek pro dívky a ženy. Hlavní kámen je pevně uchycen do čtyř krapen. Háček je zdobený zářivými zirkony, které jsou zapuštěny přímo do háčku. Ohromí svou skrytou mohutností a elegancí.

Patentové náušnice vytvářejí krásný vzhled a navíc vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání.

K našim soupravám vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka náušnice 8 mm. Výška náušnice 18 mm. Šířka přívěsku 8 mm. Výška přívěsku 14 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Kulatý. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Patent pevný. Typ přívěsku Bez řetízku