brilianty-sperky.cz

Stříbrná souprava KAPKY modrý TYRKYS

Oblíbený a kvalitní produkt Stříbrná souprava KAPKY modrý od značky s dobrým jménem Bealio jednoduše můžete sehnat aktuálně na webu ve slevě! Aktuálně za 2 199 Kč.
Stříbrná souprava KAPKY modrý TYRKYS
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
2 199
Popis produktu

Nádherné náušnice pro dívky a ženy. Něžné kapky dodají vašemu vzhledu jedinečný půvab.

Tyrkys – název pochází z francouzského turques, což bylo označení pro Turky, kteří jako první tyrkys dováželi do Evropy z perských nalezišť. Pro peršany to byl po tisíce let národní kámen. Oblíbený je díky svému jedinečnému zbarvení od nebesky modré až po modrozelnou. Charakteristické jsou též tmavé žilky, které však nejsou pravidlem a na některých kouscích se nevyskytují.

Visací patentové náušnice vytvářejí krásný vzhled a navíc vynikají kvalitou a jednoduchostí při nasazování, či sundávání.

K našim soupravám vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

 

Ostatní parametry: Výška přívěsku 30 mm. Výška náušnice 34 mm. Výška vzoru 21 mm. Šířka vzoru 13 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Tyrkys. Motiv Slza. Motiv Kapka. Barva Modrá. Pro koho Pro ženy. Typ náušnice Patent visací