brilianty-sperky.cz

Stříbrná souprava ELEGANTNÍ duhová

Hodně povedený výrobek Stříbrná souprava ELEGANTNÍ od kvalitní značky Bealio jednoduše pořídíte momentálně na našich stránkách téměř zdarma! V současnosti za 2 340 Kč.
Stříbrná souprava ELEGANTNÍ duhová
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
2 340
Popis produktu

Elegantní souprava – náušnice a přívěsek pro dívky a ženy. Podmanivá souprava pro každodenní radost i výjimečné chvíle. Buďte okouzlující a šarmantní.

Francouzské náušnice, někdo je též nazývá i anglickými, jsou velice populární díky svému mladistvému vzhledu. Kroužek, či podkova se krásně a snadno zapíná a dává náušnicím jedinečný vzhled.

K našim soupravám vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka náušnice 11 mm. Výška náušnice 20 mm. Šířka přívěsku 13 mm. Výška přívěsku 24 mm. Výška celého přívěsku 32 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Elegantní. Motiv Vlnky. Barva Mix. Pro koho Pro ženy