brilianty-sperky.cz

Stříbrná náušnice ZÁUŠNICE SLUNCE

Kvalitní a velmi žádaný produkt Stříbrná náušnice ZÁUŠNICE SLUNCE od známé společnosti Bealio je k dostání zde nyní výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 569 Kč.
Stříbrná náušnice ZÁUŠNICE SLUNCE
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
569
Popis produktu

Trendy stříbrná náušnice pro dívky a ženy. Perfektní extravagantní náušnice. Ode dneška budete vždy nepřehlédnutelná a jedinečná.

>>>> UPŘESNĚNÍ – výjimka, prodáváme po 1 ks náušnice = NENÍ to pár<<<<

Puzetové náušnice jsou oblíbené díky jednoduchosti s manipulací a umístěním vzoru přímo na uchu. Při šetrném zacházení a dobré péči vydrží opravdu dlouho.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka náušnice 5 mm. Výška náušnice 6 mm. Délka řetízku 63 mm. Výška záušnice 1 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Zirkon. Motiv Kříž. Motiv Srdce. Motiv Elegantní. Barva Bílá. Pro koho Pro ženy