brilianty-sperky.cz

Stříbrná náušnice ZÁUŠNICE BASIC

Tento velmi oblíbený kousek Stříbrná náušnice ZÁUŠNICE BASIC od výrobce se zárukou kvality Bealio můžete dostat momentálně na našich stránkách za nejnižší cenu! Cena již od 569 Kč.
Stříbrná náušnice ZÁUŠNICE BASIC
Ověřit dostupnost
Značka: Bealio
569
Popis produktu

Trendy stříbrná náušnice pro dívky a ženy. Perfektní extravagantní náušnice. Ode dneška budete vždy nepřehlédnutelná a jedinečná.

>>>> UPŘESNĚNÍ – výjimka, prodáváme po 1 ks náušnice = NENÍ to pár<<<<

Puzetové náušnice jsou oblíbené díky jednoduchosti s manipulací a umístěním vzoru přímo na uchu. Při šetrném zacházení a dobré péči vydrží opravdu dlouho.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka náušnice 3 mm. Výška náušnice 3 mm. Délka řetízku 55 mm. Výška záušnice 5 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Kulatý. Motiv Elegantní. Motiv Kuličky. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy