Stříbrná náušnice ZÁUŠNICE BASIC

Kvalitní a velmi žádaný kus Stříbrná náušnice ZÁUŠNICE BASIC od známého dodavatele Bealio máte možnost získat v naší internetové nabídce za výprodejovou cenu! Nabídky od 569 Kč.
Stříbrná náušnice ZÁUŠNICE BASIC
Značka: Bealio
569 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Trendy stříbrná náušnice pro dívky a ženy. Perfektní extravagantní náušnice. Ode dneška budete vždy nepřehlédnutelná a jedinečná.

>>>> UPŘESNĚNÍ – výjimka, prodáváme po 1 ks náušnice = NENÍ to pár<<<<

Puzetové náušnice jsou oblíbené díky jednoduchosti s manipulací a umístěním vzoru přímo na uchu. Při šetrném zacházení a dobré péči vydrží opravdu dlouho.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Šířka náušnice 3 mm. Výška náušnice 3 mm. Délka řetízku 55 mm. Výška záušnice 5 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Lesklý. Osazení Bez kamene. Motiv Kulatý. Motiv Elegantní. Motiv Kuličky. Barva Bez kamene. Pro koho Pro ženy