Stříbrná KRAVATOVÁ SPONA

Elegantní stříbrná kravatová spona, ten pravý doplněk k dotažení mužného vzhledu k dokonalosti! Rhodium je drahý kov, který je... více informací »
Stříbrná KRAVATOVÁ SPONA
Značka: Bealio
1 050 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní stříbrná kravatová spona, ten pravý doplněk k dotažení mužného vzhledu k dokonalosti! Rhodium je drahý kov, který je...

Elegantní stříbrná kravatová spona, ten pravý doplněk k dotažení mužného vzhledu k dokonalosti!

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Ostatní parametry: Výška vzoru 5 mm. Šířka vzoru 61 mm. Materiál Stříbro 925/1000. Povrch Rhodium. Povrch Mat a lesk. Osazení Bez kamene. Motiv Elegantní. Barva Bez kamene. Pro koho Pro muže. . . . Tento výjimečný kus lze koupit pohodlně na našem webu v oblíbené kategorii stříbrné doplňky pro muže! Pořiďte si vyjímečné zboží z naší rubriky za akční cenu.

Zlevněný produkt Stříbrná KRAVATOVÁ SPONA od dodavatele kvalitních produktů Bealio máte možnost pořídit na našich stránkách teď právě za zcela nejnižší cenu. Aktuálně v akci od 1 050 Kč.