brilianty-sperky.cz

Mira | Zásnubní prsten se středovým kamenem 0.25ct, bílé zlato, s diamanty 48

Tento oblíbený produkt Mira | Zásnubní prsten se středovým kamenem 0.25ct, bílé zlato, s od kvalitní společnosti Danfil pohodlně nakoupíte tady a teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Aktuálně v akci od 31 200 Kč. EAN: 8592041630343
Mira | Zásnubní prsten se středovým kamenem 0.25ct
Ověřit dostupnost
Značka: Danfil
31 200
Popis produktu

Zásnubní prsten je vyrobený z bílého 14 karátového zlata se středovým diamantem kulatého brusu o váze 0.25 ct. Z každé strany korunky jsou vsazeny dva malé brilianty jako originální na první pohled ukrytý detail. Jedinečná kombinace ozdobné korunky připomínající květ je zasazená do obroučky, která se směrem ke korunce lehce zužuje. Šperk je uložen v luxusní dárkové krabičce spolu s certifikátem pravosti.

Další parametry: Materiál zlato. Barva kovu Bílé zlato. Určení pro ženy. Druh kamene diamant. Hmotnost šperku 2.58. Kolekce Zásnubní prsteny Agapé. Počet karátů celkem 0.274 ct. Středový kámen / Brus kamene Excelent. Středový kámen / Tvar kamene Round. Středový kámen / Typ kamene Diamant. Středový kámen / Barva briliantu G. Středový kámen / Kvalita kamene SI1. Středový kámen / Počet karátů 0.258. Středový kámen / Počet kamenů 1. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .