Hot Diamonds Stříbrný prsten Hot Diamonds Infinity DR144 51 mm

Hot Diamonds Stříbrný prsten. Prsten je vyroben z rhodiovaného stříbra nejvyšší kvality a je dodáván v originální krabičce... více informací »
Hot Diamonds Stříbrný prsten Hot Diamonds Infinity DR144 51
Značka: Hot Diamonds
1 641 Kč
Ověřit dostupnost
Hot Diamonds Stříbrný prsten. Prsten je vyroben z rhodiovaného stříbra nejvyšší kvality a je dodáván v originální krabičce...

Hot Diamonds Stříbrný prsten. Prsten je vyroben z rhodiovaného stříbra nejvyšší kvality a je dodáván v originální krabičce značky Hot Diamonds.Rhodiová úprava zajišťuje stříbru stejné vlastnosti jako u bílého zlata – odolává oxidaci a nečerná. Diamanty mají briliantový brus a jsou z nekonfliktních zdrojů, tzn. podle mezinárodních dohod nejsou spojeny s financováním nelegálních aktivit.Ke šperkům dodáváme certifikát od výrobce Hot Diamonds z Velké Británie potvrzující, že jsou kameny přírodní diamanty. Šperky Hot Diamonds jsou dodávané v originálním balení .Tento oblíbený produkt Hot Diamonds Stříbrný prsten Hot Diamonds Infinity DR144 51 mm můžete pořídit zrovna tady na stránkách umístěný v sekci prsteny! Nyní si můžete koupit parádní výrobky z této oblíbené rubriky za mimořádně nízkou cenu! Významný výrobce Hot Diamonds svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní produkty . Nové kousky každý den! To ale není vše, u nás nabízíme více. U nás v nabídce najdete další skvělé kousky od výrobce Hot Diamonds. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento diskontní kousek Hot Diamonds Stříbrný prsten Hot Diamonds od kvalitní značky Hot Diamonds snadno naleznete zde nyní extra se slevou! Právě nyní za 1 641 Kč.