Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice C2154-10-X-1 bílá

Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do... více informací »
Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice C2154-10-X-1
3 360 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do...

Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem. Tento designový výrobek Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice C2154-10-X-1 bílá je k získání prostě tady u nás umístěný v kategorii visací náušnice. Získejte vyjímečné výrobky z této oblíbené rubriky za outletovou cenu.

Oblíbený a kvalitní produkt Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice C2154-10-X-1 od dodavatele s dobrým jménem Cutie Jewellery můžete najít právě teď opravdu levně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 3 360 Kč.