Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice C2150-10-X-1 fialová

Cutie Jewellery Zlaté dětské. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového... více informací »
Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice C2150-10-X-1
3 080 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Zlaté dětské. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového...

Cutie Jewellery Zlaté dětské. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem.
Ve slevě produkt Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice máte možnost sehnat přímo tady a teď na našich stránkách v sekci visací náušnice! Mrkněte na ostatní produkty ve zmíněné rubrice za super peníze!

Tento vynikající výrobek Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice C2150-10-X-1 od skvělé značky Cutie Jewellery můžete získat u nás nyní trvale výhodně! Cena již od 3 080 Kč.