Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice C1997-10-X-1 bílá

Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice C1997-10-X-1. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se... více informací »
Cutie Jewellery Zlaté dětské
3 620 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice C1997-10-X-1. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se...

Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice C1997-10-X-1. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem.
Levný produkt Cutie Jewellery Zlaté dětské máte možnost nakoupit jednoduše na stránkách v populární rubrice visací náušnice! Vyhledejte si ještě jiné kusy z naší sekce za nejnižší cenu. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů značky Cutie Jewellery. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Cutie Jewellery pro své zákazníky prodává velmi kvalitní produkty. za mimořádně nízké ceny.

Oblíbený a akční kousek Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice C1997-10-X-1 od oblíbené značky se zárukou kvality Cutie Jewellery jednoduše můžete najít tady skutečně výhodně. Právě nyní za 3 620 Kč.