Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice C1947-10-X-1 bílá

Cutie Jewellery Zlaté dětské. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového... více informací »
Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice
3 500 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Zlaté dětské. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového...

Cutie Jewellery Zlaté dětské. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem.
Výjimečný výrobek Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice C1947-10-X-1 bílá je k dispozici nyní tady u nás v rubrice visací náušnice. Prozkoumejte vyjímečné produkty ve zmiňované kategorii za báječnou cenu!

Exkluzivní produkt Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice C1947-10-X-1 od oblíbené značky Cutie Jewellery máte možnost získat na našich stránkách teď právě opravdu levně. Výhodně za skvělou cenu 3 500 Kč.