Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice C1945-10-X-1 červená

Cutie Jewellery Zlaté dětské. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového... více informací »
Cutie Jewellery Zlaté dětské
2 660 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Zlaté dětské. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového...

Cutie Jewellery Zlaté dětské. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem. Žádaný výrobek Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice C1945-10-X-1 červená můžete pořídit aktuálně na stránkách umístěný v rubrice visací náušnice! Nyní můžete získat oblíbené produkty ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! Populární výrobce Cutie Jewellery vám může nabídnout top výrobky. za skutečně nízé ceny! Nabídka platí do vyprodání zásob!

Super výrobek Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice od skvělé značky Cutie Jewellery máte možnost najít na našich stránkách teď v akci! Aktuálně stojí u nás 2 660 Kč.