Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice C1736-10-X-1 růžová

Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do... více informací »
Cutie Jewellery Zlaté dětské
3 080 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do...

Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem. Tento kvalitní produkt Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice lze pořídit již dnes tady u nás zařazený v kategorii visací náušnice! Pořiďte si jiné produkty z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci! Věhlasný výrobce Cutie Jewellery dodává prvotřídní sortiment. za příznivou cenu. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete více kousků značky Cutie Jewellery. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice C1736-10-X-1 od našeho známého výrobce Cutie Jewellery jednoduše pořídíte u nás právě opravdu výhodně! Nyní za akční cenu 3 080 Kč.