Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice C1537-10-X-1 bílá

Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do... více informací »
Cutie Jewellery Zlaté dětské
1 830 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do...

Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem. Výjimečný a žádaný produkt Cutie Jewellery Zlaté dětské máte možnost získat přímo tu na našich stránkách v kategorii visací náušnice! Nyní najdete zcela nové produkty ve zmíněné kategorii za super ceny. Populární značka Cutie Jewellery pro své zákazníky poskytuje top sortiment. za super cenu! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Oblíbený a akční výrobek Cutie Jewellery Zlaté dětské náušnice od skvělé a známé značky Cutie Jewellery snadno můžete pořídit zrovna dnes ve slevě. Aktuálně v akci od 1 830 Kč.