Cutie Jewellery Něžné dětské náušnice z bílého zlata C2757-10-X-2 čirá

Cutie Jewellery Něžné dětské náušnice z bílého zlata C2757-10-X-2. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného... více informací »
Cutie Jewellery Něžné dětské náušnice z bílého
2 800 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Něžné dětské náušnice z bílého zlata C2757-10-X-2. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného...

Cutie Jewellery Něžné dětské náušnice z bílého zlata C2757-10-X-2. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem. Tento akční a ve slevě výrobek Cutie Jewellery Něžné dětské náušnice z bílého zlata C2757-10-X-2 čirá máte možnost dostat v pohodě tady u nás v populární kategorii visací náušnice. Nyní si můžete vybrat ještě jiné kusy z naší kategorie za akční cenu. Věhlasný dodavatel Cutie Jewellery pro vás připravuje vysoce kvalitní sortiment. levně! Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. U nás v nabídce najdete další vybrané kousky od výrobce Cutie Jewellery. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Cutie Jewellery Něžné dětské od společnosti se zárukou kvality Cutie Jewellery snadno můžete získat bezpečně online za výhodnou cenu. Výhodně teď u nás za 2 800 Kč.