Cutie Jewellery Dětské náušnice ze žlutého zlata C2157-10-X-1 růžová

Cutie Jewellery Dětské náušnice ze žlutého zlata C2157-10-X-1. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku,... více informací »
Cutie Jewellery Dětské náušnice
2 590 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Dětské náušnice ze žlutého zlata C2157-10-X-1. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku,...

Cutie Jewellery Dětské náušnice ze žlutého zlata C2157-10-X-1. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem.
Žádaný produkt Cutie Jewellery Dětské náušnice ze žlutého zlata C2157-10-X-1 růžová můžete získat rovněž tu na stránkách umístěný v rubrice visací náušnice! Nyní můžete koupit unikátní produkty z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu!

Tento oblíbený produkt Cutie Jewellery Dětské náušnice ze žlutého od společnosti s výborným jménem Cutie Jewellery jednoduše naleznete u nás právě výhodně. Cenově vychází na 2 590 Kč.