Cutie Jewellery Dětské náušnice ze žlutého zlata C1984-10-X-1 bílá

Cutie Jewellery Dětské náušnice ze žlutého. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny... více informací »
Cutie Jewellery Dětské náušnice ze žlutého zlata C1984-10-X-1
2 329 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Dětské náušnice ze žlutého. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny...

Cutie Jewellery Dětské náušnice ze žlutého. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem. Hodně oblíbený kus Cutie Jewellery Dětské náušnice ze žlutého zlata C1984-10-X-1 bílá můžete sehnat teď tady a teď na našich stránkách v populární rubrice visací náušnice! Máme pro vás akční produkty z této sekce za mimořádně nízkou cenu!

Hodně povedený produkt Cutie Jewellery Dětské náušnice od spolehlivého výrobce Cutie Jewellery jednoduše můžete získat právě za příznivou cenu! Výhodně za super cenu 2 329 Kč.