Cutie Jewellery Dětské náušnice ze žlutého zlata C1943-10-X-1 fuchsiová

Cutie Jewellery Dětské náušnice ze žlutého. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny... více informací »
Cutie Jewellery Dětské náušnice ze
2 940 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Dětské náušnice ze žlutého. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny...

Cutie Jewellery Dětské náušnice ze žlutého. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem.Kvalitní a velmi žádaný produkt můžete pořídit také tu na webu ve známé kategorii visací náušnice. Nyní můžete získat kvalitní produkty ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu! Tato značka Cutie Jewellery vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní produkty.! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Tento levný výrobek Cutie Jewellery Dětské náušnice od značky s dobrým jménem Cutie Jewellery máte možnost koupit online za výhodnou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 2 940 Kč.