Cutie Jewellery Dětské náušnice ze žlutého zlata C1898-10-X-1 bílá

Cutie Jewellery Dětské náušnice ze. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do... více informací »
Cutie Jewellery Dětské náušnice ze
2 940 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Dětské náušnice ze. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do...

Cutie Jewellery Dětské náušnice ze. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem. Tento kvalitní a levný produkt máte možnost pořídit bez obtíží tu na webu umístěný v rubrice visací náušnice. Vyhledejte si unikátní produkty ve zmíněné kategorii za rozumné peníze. U zákazníků oblíbená značka Cutie Jewellery pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní produkty za výhodné ceny! Udělejte si radost.

Hodně povedený produkt Cutie Jewellery Dětské náušnice od oblíbené značky se zárukou kvality Cutie Jewellery můžete dostat na našich stránkách v bezva akci! Výhodně teď u nás za 2 940 Kč.