Cutie Jewellery Dětské náušnice z růžového zlata C2151-10-X-4 bílá

Cutie Jewellery Dětské náušnice z růžového zlata C2151-10-X-4. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku,... více informací »
Cutie Jewellery Dětské náušnice z růžového zlata C2151-10-X-4
2 940 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Dětské náušnice z růžového zlata C2151-10-X-4. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku,...

Cutie Jewellery Dětské náušnice z růžového zlata C2151-10-X-4. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem. Levný produkt Cutie Jewellery Dětské náušnice z růžového zlata C2151-10-X-4 bílá máte možnost sehnat již dnes tady u nás v rubrice visací náušnice. Pořiďte si ostatní zboží z této populární sekce za outletovou cenu. Populární značka Cutie Jewellery vám může nabídnout kvalitní zboží za báječné ceny. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento kvalitní a levný kousek Cutie Jewellery Dětské náušnice z růžového zlata od oblíbené značky Cutie Jewellery získáte zde extra výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 2 940 Kč.