Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C2213-10-X-2 růžová

Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují... více informací »
Cutie Jewellery Dětské náušnice
3 080 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují...

Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem.
Super kus Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C2213-10-X-2 růžová je dostupný právě na našem webu zařazený v kategorii visací náušnice! Připravili jsme pro vás nové produkty ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu! Tato vyjímečná značka Cutie Jewellery poskytuje kvalitní produkty ! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od dodavatele Cutie Jewellery. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Cutie Jewellery Dětské náušnice od odblíbeného výrobce Cutie Jewellery jednoduše můžete sehnat právě teď se slevou! Zrovna nyní za cenu 3 080 Kč.