Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C2210-10-X-2 bílá

Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C2210-10-X-2. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku,... více informací »
Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C2210-10-X-2
2 940 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C2210-10-X-2. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku,...

Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C2210-10-X-2. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem.Velmi žádaný kus máte možnost získat v pohodě na našem webu ve známé kategorii visací náušnice. Nyní pořídíte akční produkty ve zmiňované rubrice snadno online! Populární výrobce Cutie Jewellery má k dispozici vysoce kvalitní výrobky . A tady je důkaz. Máme toho více, mrkněte na další skvělé zboží značky Cutie Jewellery. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého od skvělého a známého výrobce Cutie Jewellery můžete najít právě zde extra se slevou! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 940 Kč.