Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C2157-10-X-2 bílá

Cutie Jewellery Dětské náušnice. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do... více informací »
Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C2157-10-X-2
2 590 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Dětské náušnice. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do...

Cutie Jewellery Dětské náušnice. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem.
Zajímavý výrobek máte možnost najít také na našem webu v kategorii visací náušnice. Získejte ještě ostatní produkty z této populární kategorie z pohodlí domova.

Zajímavý výrobek Cutie Jewellery Dětské náušnice z od top výrobce Cutie Jewellery lze pořídit na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu! Teď za akční cenu 2 590 Kč.