Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C2150-10-X-2 růžová

Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C2150-10-X-2. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku,... více informací »
Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C2150-10-X-2
1 977 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C2150-10-X-2. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku,...

Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C2150-10-X-2. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem. Zcela unikátní produkt je k dostání aktuálně tu na webu zařazený v kategorii visací náušnice! Nyní najdete oblíbené kusy ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale však není vše, naše nabídka je široká! U nás v nabídce totiž najdete další kousky od značky Cutie Jewellery. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Cutie Jewellery Dětské náušnice z od populární značky Cutie Jewellery jde získat právě teď v naší nabídce za skvělou cenu. V akci za cenu 1 977 Kč.