Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C2149-10-X-2 růžová

Cutie Jewellery Dětské náušnice. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do... více informací »
Cutie Jewellery Dětské náušnice
1 890 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Dětské náušnice. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do...

Cutie Jewellery Dětské náušnice. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem. Akční a ve slevě produkt Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C2149-10-X-2 růžová můžete najít právě na našem webu zařazený v rubrice visací náušnice. Připravili jsme vyjímečné produkty ve zmiňované sekci ve výhodné akci! To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká! Máme v nabídce další skvělé zboží od dodavatele Cutie Jewellery. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Cutie Jewellery dlouhodobě vyrábí skvělé výrobky ! Udělejte radost sami sobě.

Tento neodolatelný produkt Cutie Jewellery Dětské náušnice od přední společnosti Cutie Jewellery snadno naleznete momentálně v naši nabídce opravdu výhodně. Akční ceny již od 1 890 Kč.