Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C1984-10-X-2 bílá

Cutie Jewellery Dětské náušnice z. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do... více informací »
Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého
3 920 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Dětské náušnice z. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do...

Cutie Jewellery Dětské náušnice z. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem. Tento diskontní produkt Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C1984-10-X-2 bílá jde koupit rovněž tady a teď na našem webu zařazený v rubrice visací náušnice! Prozkoumejte jiné produkty ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny. V očích zákazníků populární značka Cutie Jewellery dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní výrobky. za skutečně nížkou cenu! Udělejte radost sami sobě. To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se také na další produkty od výrobce Cutie Jewellery. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek Cutie Jewellery Dětské náušnice od našeho předního výrobce Cutie Jewellery jednoduše můžete najít právě nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Levně za 3 920 Kč.