Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C1736-10-X-2 červená

Cutie Jewellery Dětské náušnice. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do... více informací »
Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Dětské náušnice. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do...

Cutie Jewellery Dětské náušnice. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem.
Diskontní výrobek Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C1736-10-X-2 jde nakoupit právě nyní na našich stránkách v populární rubrice visací náušnice. Mrkněte na ještě další produkty z této populární rubriky za báječnou cenu. Tento vyjímečný výrobce Cutie Jewellery pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní výrobky.! A to ještě není vše. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další kvalitní produkty od dodavatele Cutie Jewellery. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Cutie Jewellery Dětské náušnice z od našeho známého výrobce Cutie Jewellery jednoduše pořídíte bezpečně online za mimořádně nízkou cenu! Akční cena již od 2 190 Kč.