Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C1556-10-X-2 růžová

Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny... více informací »
Cutie Jewellery Dětské náušnice z
3 360 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny...

Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem.
Velmi prodávaný výrobek Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C1556-10-X-2 dostanete v pohodě tady na našem webu ve známé rubrice visací náušnice! Nyní si můžete pořídit unikátní produkty z naší kategorie za zcela nejnižší cenu! Populární výrobce Cutie Jewellery vás obohatí o kvalitní zboží. za neuvěřitelně výhodné ceny.

Tento žádaný produkt Cutie Jewellery Dětské náušnice od naší známé značky Cutie Jewellery můžete nakoupit tady ve výprodejové akci! Ve skvělé akci za 3 360 Kč.