Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C1537-10-X-2 bílá

Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny... více informací »
Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata C1537-10-X-2
2 180 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny...

Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého zlata. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem. Velmi žádaný produkt Cutie Jewellery Dětské náušnice z bílého jde získat jednoduše tady a teď na našich stránkách v rubrice visací náušnice. Nyní si můžete koupit parádní produkty z této populární kategorie za akční cenu.

Kvalitní a levný produkt Cutie Jewellery Dětské náušnice z od top značky Cutie Jewellery lze nakoupit právě teď u nás napořád výhodně! Aktuálně stojí u nás 2 180 Kč.