Cutie Jewellery Dětské náušnice s designem růžiček C2201-10-X-2 červená

Cutie Jewellery Dětské náušnice s designem růžiček. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se... více informací »
Cutie Jewellery Dětské náušnice s designem růžiček
2 390 Kč
Ověřit dostupnost
Cutie Jewellery Dětské náušnice s designem růžiček. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se...

Cutie Jewellery Dětské náušnice s designem růžiček. Náušnice jsou vyráběné metodou odlévání do ztraceného vosku, kdy se kameny fasují do voskového modelu, který se v indukční peci při teplotě cca. 1150 stupňů celsia rozpustí a je nahrazen roztaveným zlatem. Tato metoda zaručuje vyšší kvalitu a mnohem menší riziko vypadnutí kamenů, než je tomu například kamenů lepených, a to z důvodu, že kameny jsou pevně obklopené zlatým materiálem. Super výrobek Cutie Jewellery Dětské náušnice s designem získáte taky tu na našem webu umístěný v sekci visací náušnice! Nyní můžete získat ještě jiné výrobky z této známé sekce za extra cenu!

Povedený produkt Cutie Jewellery Dětské náušnice od našeho předního výrobce Cutie Jewellery jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď opravdu levně! Nyní pořídíte za super cenu 2 390 Kč.