Calvin Klein Romantický náramek z oceli Message KJ7CMF00020 18 cm – M

Calvin Klein Romantický náramek z. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem... více informací »
Calvin Klein Romantický náramek z oceli
Značka: Calvin Klein
1 850 Kč
Ověřit dostupnost
Calvin Klein Romantický náramek z. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem...

Calvin Klein Romantický náramek z. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis „Calvin Klein“ na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly – ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN .
Tento akční a ve slevě kousek Calvin Klein Romantický náramek z máte možnost sehnat mimo jiné u nás v populární kategorii náramky. Najděte si jiné výrobky z této oblíbené sekce ve slevě!

Oblíbený produkt Calvin Klein Romantický náramek z oceli Message KJ7CMF00020 18 od populární značky Calvin Klein lze nakoupit tady nyní extra výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 1 850 Kč.