Calvin Klein Prsten Sensory KJ79AR0103 55 mm

Calvin Klein Prsten Sensory KJ79AR0103 55. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené... více informací »
Calvin Klein Prsten Sensory
Značka: Calvin Klein
1 100 Kč
Ověřit dostupnost
Calvin Klein Prsten Sensory KJ79AR0103 55. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené...

Calvin Klein Prsten Sensory KJ79AR0103 55. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis „Calvin Klein“ na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly – ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN .
Tento skvělý výrobek pořídíte ještě tu na našich stránkách zařazený v rubrice prsteny! Připravili jsme ostatní produkty z této populární sekce za výprodejovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce více kvalitních produktů od výrobce Calvin Klein. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající kousek Calvin Klein Prsten Sensory KJ79AR0103 55 od spolehlivého výrobce Calvin Klein lze koupit právě nyní za mimořádně nízkou cenu. Levně za cenu 1 100 Kč.