Calvin Klein Prsten Dawn KJ68AR0101 52 mm

Calvin Klein Prsten Dawn. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová... více informací »
Calvin Klein Prsten Dawn
Značka: Calvin Klein
1 420 Kč
Ověřit dostupnost
Calvin Klein Prsten Dawn. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová...

Calvin Klein Prsten Dawn. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis „Calvin Klein“ na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly – ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN .
Unikátní a žádaný produkt Calvin Klein Prsten Dawn KJ68AR0101 52 mm máte možnost koupit právě teď tady na stránkách umístěný v rubrice prsteny! Připravili jsme jiné kousky z naší sekce za nejlepší ceny. To však není vše, náš sortiment je široký. Podívejte se také na více produktů značky Calvin Klein. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Calvin Klein Prsten Dawn od výrobce se skvělou pověstí Calvin Klein pohodlně nakoupíte na našich stránkách teď právě za výborné peníze! Právě teď za cenu 1 420 Kč.