Calvin Klein Pozlacený ocelový prsten Bubbly KJ9RJR1402 52 mm

Calvin Klein Pozlacený ocelový. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem... více informací »
Calvin Klein Pozlacený ocelový prsten Bubbly KJ9RJR1402
Značka: Calvin Klein
890 Kč
Ověřit dostupnost
Calvin Klein Pozlacený ocelový. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem...

Calvin Klein Pozlacený ocelový. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis „Calvin Klein“ na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly – ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN .
Tento nejprodávanější výrobek Calvin Klein Pozlacený ocelový prsten Bubbly máte možnost dostat přímo tu na webu v populární sekci prsteny. Nyní získáte vyjímečné kousky z této populární rubriky v bezva akci!

Hodně prodávaný výrobek Calvin Klein Pozlacený ocelový prsten Bubbly KJ9RJR1402 52 od společnosti s úžasnou pověstí Calvin Klein snadno můžete pořídit v aktuální nabídce za super peníze. Za bezkonkureční cenu 890 Kč.