Calvin Klein Pevný ocelový náramek s krystaly Brilliant KJ8YMF04050 6,2 x 4,9 cm – M

Calvin Klein Pevný ocelový náramek s krystaly Brilliant KJ8YMF04050 6,2 x. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním... více informací »
Calvin Klein Pevný ocelový náramek s krystaly
Značka: Calvin Klein
1 300 Kč
Ověřit dostupnost
Calvin Klein Pevný ocelový náramek s krystaly Brilliant KJ8YMF04050 6,2 x. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním...

Calvin Klein Pevný ocelový náramek s krystaly Brilliant KJ8YMF04050 6,2 x. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis „Calvin Klein“ na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly – ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN . Tento akční kus Calvin Klein Pevný ocelový náramek s krystaly Brilliant KJ8YMF04050 6,2 x 4,9 máte možnost najít rovněž tu na našem webu v sekci náramky! Máme pro vás skvělé kusy z této známé sekce za akční cenu!

Akční výrobek Calvin Klein Pevný ocelový náramek s krystaly od značky s tradicí a dobrou pověstí Calvin Klein můžete sehnat právě dnes za parádní cenu. Aktuálně za super cenu 1 300 Kč.