Calvin Klein Pevný náramek Distinct KJ2ZCF29020 6,5 cm – S

Calvin Klein Pevný náramek Distinct. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem... více informací »
Calvin Klein Pevný náramek
Značka: Calvin Klein
900 Kč
Ověřit dostupnost
Calvin Klein Pevný náramek Distinct. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem...

Calvin Klein Pevný náramek Distinct. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis „Calvin Klein“ na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly – ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN . Oblíbený a kvalitní výrobek Calvin Klein Pevný náramek Distinct KJ2ZCF29020 6,5 cm – S můžete nakoupit také na stránkách v oblíbené kategorii náramky. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za outletovou cenu. Tato značka Calvin Klein má k dispozici kvalitní zboží.. Náš sortiment je široký, mrkněte na další prověřené produkty od výrobce Calvin Klein. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Calvin Klein Pevný náramek Distinct KJ2ZCF29020 6,5 cm od skvělé a známé značky Calvin Klein jednoduše můžete získat zrovna dneska za mimořádně nízkou cenu. V akci od 900 Kč.