Calvin Klein Ocelový prsten s kamenem Ellipse KJ3QWR0201 52 mm

Calvin Klein Ocelový prsten s kamenem Ellipse KJ3QWR0201 52. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které... více informací »
Calvin Klein Ocelový prsten s kamenem Ellipse KJ3QWR0201
Značka: Calvin Klein
849 Kč
Ověřit dostupnost
Calvin Klein Ocelový prsten s kamenem Ellipse KJ3QWR0201 52. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které...

Calvin Klein Ocelový prsten s kamenem Ellipse KJ3QWR0201 52. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis „Calvin Klein“ na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly – ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN .
Výjimečný a žádaný kousek Calvin Klein Ocelový prsten máte možnost pořídit již dnes tu na našem webu ve známé rubrice prsteny. Nyní získáte oblíbené produkty ze zmíněné kategorie za outletovou cenu! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. U nás totiž najdete další prověřené kousky od výrobce Calvin Klein. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Calvin Klein vám může nabídnout skvělé zboží..

Exkluzivní produkt Calvin Klein Ocelový prsten s kamenem Ellipse od spolehlivé značky Calvin Klein máte možnost nakoupit nyní za výborné peníze. Momentálně k dispozici za 849 Kč.