Calvin Klein Ocelový prsten s kamenem Ellipse KJ3QCR0201 52 mm

Calvin Klein Ocelový prsten s kamenem Ellipse KJ3QCR0201 52. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které... více informací »
Calvin Klein Ocelový prsten s
Značka: Calvin Klein
830 Kč
Ověřit dostupnost
Calvin Klein Ocelový prsten s kamenem Ellipse KJ3QCR0201 52. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které...

Calvin Klein Ocelový prsten s kamenem Ellipse KJ3QCR0201 52. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis „Calvin Klein“ na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly – ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN .
Tento designový produkt můžete nakoupit v pohodě na stránkách v populární kategorii prsteny. Vyberte si vyjímečné produkty z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu.

Tento akční a ve slevě produkt Calvin Klein Ocelový prsten s kamenem Ellipse KJ3QCR0201 52 od spolehlivé značky Calvin Klein seženete zde teď právě téměř zdarma! Stojí teď u nás 830 Kč.