Calvin Klein Náramek Spellbound KJ0DWD09010 6,5 cm – S

Calvin Klein Náramek Spellbound. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem... více informací »
Calvin Klein Náramek Spellbound KJ0DWD09010
Značka: Calvin Klein
795 Kč
Ověřit dostupnost
Calvin Klein Náramek Spellbound. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem...

Calvin Klein Náramek Spellbound. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis „Calvin Klein“ na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly – ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN . Tento vynikající produkt Calvin Klein Náramek Spellbound KJ0DWD09010 6,5 cm – S máte možnost dostat ještě tady u nás v oblíbené rubrice náramky. Nyní si můžete koupit zlevněné produkty ze zmíněné sekce za super peníze.

Tento akční a ve slevě kousek Calvin Klein Náramek Spellbound od dodavatele kvalitních produktů Calvin Klein jednoduše pořídíte nyní za báječnou cenu! Výhodně teď u nás za 795 Kč.