Calvin Klein Náramek Spellbound KJ0DPD1902 6,5 cm – S

Calvin Klein Náramek Spellbound. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem... více informací »
Calvin Klein Náramek Spellbound KJ0DPD1902 6
Značka: Calvin Klein
1 984 Kč
Ověřit dostupnost
Calvin Klein Náramek Spellbound. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem...

Calvin Klein Náramek Spellbound. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis „Calvin Klein“ na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly – ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN .
Tento kvalitní a levný produkt máte možnost najít již dnes tady na našich stránkách zařazený v rubrice náramky! Připravili jsme vyjímečné výrobky z této sekce za výprodejovou cenu. Máme toho více, u nás totiž najdete další prověřené zboží od značky Calvin Klein. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Calvin Klein pro své zákazníky nabízí vynikající sortiment .

Oblíbený a kvalitní produkt Calvin Klein Náramek Spellbound KJ0DPD1902 6,5 cm - od značky Calvin Klein máte možnost pořídit na našich stránkách nyní extra se slevou! Nyní pořídíte od 1 984 Kč.