Calvin Klein Moderní kožený náramek Adventure KJ5NRB6901 38 cm – S

Calvin Klein Moderní kožený náramek. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem... více informací »
Calvin Klein Moderní kožený
Značka: Calvin Klein
432 Kč
Ověřit dostupnost
Calvin Klein Moderní kožený náramek. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem...

Calvin Klein Moderní kožený náramek. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis „Calvin Klein“ na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly – ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN .
Neodolatelný kus lze sehnat snadno tu v oblíbené rubrice náramky. Vyberte si vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice za příznivou cenu. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na další vybrané kousky od dodavatele Calvin Klein. Najdete je níže na této stránce. Tento výrobce Calvin Klein představuje skvělé produkty. za báječné ceny! A tady je důkaz!

Tento velmi oblíbený výrobek Calvin Klein Moderní kožený náramek Adventure KJ5NRB6901 38 cm - značky Calvin Klein lze sehnat v naší nabídce za skvělou cenu! Momentálně v akci za 432 Kč.