Calvin Klein Luxusní pozlacený prsten Shade KJ3YJR1101 52 mm

Calvin Klein Luxusní pozlacený prsten. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem... více informací »
Calvin Klein Luxusní pozlacený prsten Shade KJ3YJR1101
Značka: Calvin Klein
630 Kč
Ověřit dostupnost
Calvin Klein Luxusní pozlacený prsten. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem...

Calvin Klein Luxusní pozlacený prsten. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis „Calvin Klein“ na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly – ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN .Akční a ve slevě produkt Calvin Klein Luxusní pozlacený prsten Shade KJ3YJR1101 52 máte možnost nakoupit jednoduše tu na našem webu zařazený v sekci prsteny! Najděte si akční produkty ve zmíněné kategorii za extra cenu! Výrobce Calvin Klein dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní produkty za výborné peníze!

Vysoce kvalitní výrobek Calvin Klein Luxusní pozlacený prsten Shade od spolehlivého výrobce Calvin Klein jednoduše můžete sehnat tady a teď v akci! Za bezkonkureční cenu 630 Kč.