Calvin Klein Dvojitý kožený náramek Adventure KJ5NLB79020 38 cm – S

Calvin Klein Dvojitý kožený. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem... více informací »
Calvin Klein Dvojitý kožený náramek Adventure KJ5NLB79020 38 cm -
Značka: Calvin Klein
411 Kč
Ověřit dostupnost
Calvin Klein Dvojitý kožený. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem...

Calvin Klein Dvojitý kožený. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis „Calvin Klein“ na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly – ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN .
Kvalitní a velmi žádaný produkt Calvin Klein Dvojitý kožený náramek Adventure KJ5NLB79020 38 cm – S je k dispozici právě nyní u nás v oblíbené kategorii náramky! Vyberte si akční zboží ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tento výrobce Calvin Klein má v nabídce vysoce kvalitní zboží !

Tento vynikající produkt Calvin Klein Dvojitý kožený náramek Adventure KJ5NLB79020 38 cm s osvědčenou značkou Calvin Klein máte možnost pořídit teď za výprodejovou cenu! Teď v akci 411 Kč.