Calvin Klein Bronzový prsten Ellipse KJ3QPR1001 52 mm

Calvin Klein Bronzový prsten Ellipse KJ3QPR1001. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je... více informací »
Calvin Klein Bronzový prsten Ellipse KJ3QPR1001 52
Značka: Calvin Klein
935 Kč
Ověřit dostupnost
Calvin Klein Bronzový prsten Ellipse KJ3QPR1001. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je...

Calvin Klein Bronzový prsten Ellipse KJ3QPR1001. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis „Calvin Klein“ na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly – ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN . Oblíbený a kvalitní produkt Calvin Klein Bronzový prsten Ellipse KJ3QPR1001 lze zakoupit právě zde tu na stránkách v oblíbené kategorii prsteny. Prozkoumejte kvalitní zboží z této známé sekce za výprodejovou cenu!

Tento oblíbený kousek Calvin Klein Bronzový prsten Ellipse KJ3QPR1001 od našeho výrobce Calvin Klein snadno můžete pořídit v naší online nabídce ve slevě! Zboží pořídíte teď u nás za 935 Kč.