Calvin Klein Bicolor prsten Hook Thin KJ06PR20010 50 mm

Calvin Klein Bicolor prsten Hook Thin KJ06PR20010. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je... více informací »
Calvin Klein Bicolor prsten Hook
Značka: Calvin Klein
824 Kč
Ověřit dostupnost
Calvin Klein Bicolor prsten Hook Thin KJ06PR20010. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je...

Calvin Klein Bicolor prsten Hook Thin KJ06PR20010. Šperky značky Calvin Klein jsou dodávány v originálním balení , které je označené logem (papírová krabička nebo plastová etue) . Způsob balení si není možné zvolit . Nápis „Calvin Klein“ na šperku se z důvodu odlišné šarže výroby nemusí shodovat s fotografií vyobrazenou na našich webových stránkách . Existují tři styly – ck Calvin Klein, Calvin Klein a CALVIN KLEIN .
Hodně povedený produkt Calvin Klein Bicolor prsten Hook Thin KJ06PR20010 50 máte možnost koupit aktuálně tady na našich stránkách umístěný v rubrice prsteny. Podívejte se na ještě ostatní výrobky z naší rubriky za příznivou cenu! U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete více kousků od značky Calvin Klein. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Calvin Klein poskytuje top produkty !

Tento vynikající kousek Calvin Klein Bicolor prsten Hook Thin od společnosti se zárukou kvality Calvin Klein pohodlně získáte v aktuální nabídce skutečně výhodně! Stojí teď u nás 824 Kč.